• optimálne hodnoty FAC a hbd

    Dobrý deň,som v 36.týždni tehotenstva a hodnoty môjho plodu sú BPD/hbd-88/35+4,
    FL/hbd-68/35+1, FAC/hbd 272/31+3, IPP/A/B-2,12, RI-0,53, gest.vek/vyp-35+6/34+0. Touto cestou Vás chcem poprosíť o vysvetlenie týchto hodnôt a o zhodnotenie,či je všetko v norme.
    Za poskytnuté info vopred veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň,
    obvod bruška je o niečo menší (cca. o 4 týždne), preto je vhodné sledovať plod, či dojde k nárastu obvodu bruška alebo sa prehĺby jeho "chudnutie".
    Prietoky sú v norme, doležité je, či je aj množstvo plodovej vody normálne.