• Kyretaž

    Dobrý deň, pred dvoma týždňami mi bola vykonaná kyretaž, dnes mi doktorka uznamila že potrebujem laparoskopicku operáciu preto že je to mimomaternicové tehotenstvo.
    Chcem sa opýtať, je chybou že mi spravili kyretaž?

    Dobrý deň,
    mám iba veľmi málo informácií, ale nie je to ideálny postup. U nás riešime mimomaternicové tehotenstvo liekmi, ak sú splnené podmienky. Ak sa robila kyretáž a nebola jasná diagnóza zamlknutého potratu (aj ten sa dá riešiť liekmi), tak je to zvláštny postup.