• Svrbenie a bolest podbrusku

    Dobry den pan doktor som
    4 mesiace po porode sekciou.Na kontrole po 600-nedeli nasli zostaky plodovych obalov ktore vycistili a bolo vsetko v poriadku. Teraz pred par dnami ma zacalo boliet podbrusko a svrbenie od spodu mam,dnes som sa pri malej potrebe utrela a na papiery som mala kus niecoho bielo ruzoveho akokeby hlien husty,a potom uz bolo na papiery v malom mnozstve . Menstruaciu by som mala mat priblizne za 12 dni.Co by to prosim mohlo byt ?Nikdy som nic take nemala dakuje

    Dobrý deň,
    ak bolesti pretrvávajú určite by bolo vhodné vyšetrenie u Vášho gynekológa, ak to bolo jednorázové uprostred cyklu, mohlo to znamenať ovulácui a nič z toho nehrozí.