• Bolesti po sexe

    Dobrý večer,
    Porodila som minulý rok v auguste v 41 týždni s vyvolávačkou. Po pôrode keď prešlo šestonedelie tak sme začali pomaly skúšať s manželom ale doteraz pokaždé po pohlavnom styku ma začne bolieť dierka hlavne ten začiatok šitia. Chcela by som sa opýtať čím by to mohlo byť a či viem to nejako zachrániť prosím Vás? Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    jasné, príčinou môže byť jazvička v oblasti vstupu do pošvy, kde bol zrejme naložený steh a okolo neho vzniklo tuhšie tkanivo.
    Skúste si kúpiť čípky Cicatridina, obsahuje kyselinu hyalourónovú, ktorá prevlhčí to tkanivo a mohlo by postupne povoliť. Ak to nepomôže napíšte mi email, pozriem na Vás.
    zahumensky@ru.unb.sk