• Macmirror

    Dobrý deň,
    tesne pred ovuláciou a pár dní po ovulácii som si vkladala Macmirror. Práve počas tejto ovulácie sa nám však podarilo otehotnieť. Bojím sa, či som tým nejak nemohla ohroziť plod resp. či to nebude mať nejaký negatívny dopad...
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak sa plod nidoval a tehotenstvo pokračuje, nebol liečou poškodený, pretože ak by došlo k jeho poškodeniu v takto včasnom štádiu, plod sa potratí.