• Žltkastý výtok

    Dobrý deň,

    som 4 mesiace po pôrode. Od ukončenia krvácania po pôrode mám neustále žltkastý vodnatý výtok. Gynekológ mi odporučil lactofeel a probiotiká. Taktiež mi urobil ster, ktorý bol negatívny. No výtok ďalej pokračuje. Ako ďalej postupovať?

    Dobrý deň,
    výtok nemusí mať pôvod v pošve, bolo by dobré skontrolovať aj krčok maternice. Dal by som šancu tým probiotikám určitý čas, je možné, že máte narušenú mikrobiálnu floru v pošve a stav sa upraví.