• pár otázok

    Dobrý večer, boli by ste tak milý a skúsili poradiť? zatial žial víťazí u mňa hanblivosť, predsa takto cez internet a dotazník je to anonymné, nemusím sa pozerať lekárovi do očí, a preto je to určite pre mnohé ženy ľahšie posťažovať sa Vám. Moj problém spočíva v tom, že už asi mesiac ma zvykne svrbieť medzi pošvou a konečníkom (hrádza?). nesvrbí to v jednom kuse, len vtedy, keď to miesto podráždim napr. toaletným papierom po vykonaní potreby alebo pri sprchovaní. čo to može byť? v posledných dňoch mám aj bledohnedý až žltkastý výtok (ale to zvyknem mávať pred začiatkom menzesu - ten čakam,že každú chvílu príde). iné ťažkosti nemám. Ďakujem za odpoveď a prajem prijemny deň.

    Dobrý deň,
    svrbenie vulvy býva pomerne časté, može ísť o infekciu, ale aj o alergiu alebo iné ochorenie. Asi predsa bude potrebné vyšetrenie, aby sa Vám ponúkla adekvátna liečba.