• hydrocortison

    dobry den chcem sa opytat ci tabletky hydrocortison skodi babetku nedavno som sa dozvedela ze som tehotna a som rok po operacii nadoblicky a uzivam tieto tabletky

    Dobrý deň,
    to je pomerne zložitý problém, je strašná chyba ak žena po operácii nadobličky, ktorá berie substitučné lieky otehotnie náhodne. Mala ste svoj zámer oznámiť endokrinológovi, pretože je potrebné zrejme upravi´t liečbu a na tehotnosť sa pripraviť. Hydrocortizon beriete ako náhradu a zrejme bude potreba aj iné lieky.