• menštruacia problém s močením

    Ani sama neviem čo to môže byť dostala som krámy vo zvyčajnom čase no také bolestí som ešte nezažila brucho,chrbát, hnačky.Ale hlavný problém je že keď som to pred troma dnami dostala hneď po vymočení alebo na konci pri konci močenia pociťujem bolesť v podbruší trvá iba pár sekúnd je dosť nepríjemná ale za tie 3 dni sa mi to stále stáva. Chcela by som vedieť čo mi je? či ide o nejakú chorobu vážnu chorobu? ja netuším poradte mi prosím co by to mohlo byť alebo akú to môže mať príčinu Dakujem

    Dobrý deň,
    mám veľmi málo informácii, chýba mi Váš vek, ako dlho máte menštruáciu, či beriete nejaké lieky.
    Najlepšie bude, ak vyhľadáte gynekológa a necháte sa vyšetriť, aby zistil, či je všetko v poriadku.