• PSA syndrom

    Dobrý deň,
    existuje tzv. PSA syndrom - permanent sexual arosal, zvýšená sexuálna dráždivosť pošvy. Skúsiť možete antikoncepciu s protitestosteronovým účinkom najlepšie s nižšou dávkou estrogénov (Yaz).

    Dobry den, Yaz som brala rok ale nepomohol.

    Dobrý deň,
    ak pri Yaz nebolo zlepšenie, tak asi sa nejedná o PSA, može ísť o výtok alebo niečo iné, žiaľ bez vyšetrenia Vám neviem poradiť nič iné. Ešte možete skúsiť Diane 35 obsahuje inú látku ako Yaz.