• Opakujúce sa zápaly

    Dobrý deň. Pred Vianocami som mala mykózu, liečila som sa Canesten masťou. Pred mesiacom som bola na stery a mala som zápal, lekár mi predpísal antibiotika CIPHIN 250 a vaginálne tablety Gynoflor. Po 5 dňoch som dostala menštruáciu, tak som s gynoflorom pokračovala zase po nej, hoci som mala pocit, že som v poriadku. Odvtedy prešlo 5 dní a mňa pošva strašne páli a mám výtok, no nie som si istá či to nie je len vylučovaná tableta. Je možné, aby tieto problémy boli kvôli Gynofloru? Nemôžte mi poradiť nejaký voľnopredajný liek na zápal? Mám 18 rokov, som panna.

    Dobrý deň,
    možete mať problém po Ciphinu mykózu, ale Gynoflor by mal pomocť. Ak nie, kúpte si krém canesten, natierajte si vulvu a pošvu a stav sa upraví.