• sprava

    Dobry den chcela by som sa opytat bola som u mojho gynekologa lebo som si nasla vyrastky okolo posvi vypada to ako bradavicky urobil mi citologiu az za 1 tyzden mi dojdu vysletky mam otazku je mozne ze mam ten hpv vyrus ked mam tie bradavicky a teraz uz nemozem pohlavne zit aby som nenakazila priatela a ako sa zbavim tych bradaviciek a pokial ich budem mat nemozem pohlavne zit?A ked sa odstrania tak mozem spavat s partnerom aj ked ten vyrus mam v sebe dakujem.

    Dobrý deň,
    bradavičky Vám mal lekár zaliečiť, možností je niekoľko. Veľmi dobrý je krém Aldara.
    Priateľa už nenakazíte, lebo víru má už aj on. nie každému však sa bradavice prejavia.