• Lactobacillus

    Dobry den pan doktor,pred 9.tyzdnami mi bola robena laparoskopicka hysterektomia.Dva tyzdne po operacii mi nasadili antibiotika na helicobakter.Moj problem vsak spociva v tom,ze po 9.tyznoch operacie mam este stale v posve stychy a spinim.Brali mi kultivaciu.Vsetko je negetivne az na posledne:Lactobacillus sp.(vaginalis) produkujuci H2O2.Preto vas prosim o radu,ci to moze byt sposobene antibiotikami a helicobakterom-nazor mojho gynekologa.A kolko mozem este spinit.Dakujem za vasu radu a pomoc.

    Dobrý deň,
    podľa mňa Vaše telo neprijalo úplne dobre stehy, im trvá dosť dlho až sa úplne vstrebú. Lactobacillus je normálna súčasť pošvovej flóry. Ak by špinenie pretrvávalo, je vhodné aj cytologické vyšetrenie pošvového pahýľa.