• Ďakujem

    Dobrý večer pán doktor.Chcem sa poďakovať za odpoveď (19.3. MIOM)Ano je to presne takako ste mi to napísali.Nakoniec som sa spojila s kamarátkou gynekolog. a objednala som sa u nej aby povedala ako sa veci maju.(nebola som si istá či to bude môcť urobiť nakolko je zamest.nemocnice a nemá ord.) ale všetko sa nakoniec podarilo a pekne mi všetko vysvetlila.Nemám tam ani miom ani nič ohraničené.Vraj tam mám na jednom mieste trošku zhrubnuté tkanivo,ale nič iné.Tak vraj mohol myslieť to ,či sa náhodou s toho niečo nevyvinie.No ale potrebovala som to vedieť presne takto.Už som pokojnejšia.A potom vraj chodte na preventívne prehliadky.A s tým odhadom ohladne môjho gyn. ste trafili neskutočne presne,pretože neviem kolko poznáte vašich kolegov ktorý dokážu vyšetriť tehotnu ženu aj na chodbe čakarne,alebo sa medzi dverámi opýtať pred všetkými kto je na rade?A aký mate problém?No ale sme všeliaký.Zdravotnu kartu som mala zobrať už dávno,už bolo dosť stresov.Ďakujem ešte raz za odpoveď.A ešte k tomu ako ste mi napísali,že ak je to tak .........to všetko čo sa mi prihodilo.....ano bolo to presne tak pán doktor,ved ak súdný znalec , ktorý sa touto robotou živí odovzdá kvôli nášmu prípadu licenciu a neodovzdá vypracovaný posudok tak tam bolo velmi vážne pochybenie.A dôvod :vyhrážali sa mu fyzickou likvidáciou rodiny.Tak Vám prajem všetko dobré a vela spokojných pacientiek.

    Dobrý deň,
    už si nepamatám na Váš prípad, ale som rád, že som pomohol. Od toho som tu. Je slobodná voľba lekára a ak nie ste spokojná so starostlivosťou a prístupom, nič nebráni zmeniť ho. Niekedy však je to problém, pretože žiaľ poisťvňa neuzavrie zmluvu s každým, a zmluvy často majú babráci a rutinéri, a títo potom nemajú konkurenciu.