• najlepsia

    dobry vecer chcem sa opytat mala by som zacat zas brat antikoncepciu ale neviem ktoru
    1. som brala mirelle ale ta mi moc dobre nerobila a teraz mi dala gynekologička natalya a ta zas neviem ani aka je ..jedine co som pocula ze je to daka napodobnina..
    a teraz nevioem ze ktoru si mam dat a ked tak este ake antikoncepsie vysli nove na trhu alebo su dobre.?

    Dobrý deň,
    rozdiely medzi jednotlivými preparátmi sú pomerne malé a nedá sa napísať, či je niektorá najlepšia, na druhej strane každému može "sedieť" niečo iné.