• yadine von z obehu?

    Dobry den,

    Moja znama bola nedavno u gynekologa kvoli predpisaniu antikoncepcie. Dlho uzivala Yadine, ale gynekolog jej odporucil (alebo nasilu vnutil?) Maitalon ako odrodu Yadine, lebo Yadine sa vraj postupne PRESTAVA VYRABAT!! A tam smeruje aj moja otazka. Neviem, ci disponujete takymi informaciami. Dufam, ze je to len kacica! Vopred Dakujem.

    Dobrý deň,
    o tom neviem, oba lieky majú rovnaké zloženie. Je veľmi pravdepdobné, že pán doktor dostal od firmy, ktorá robí Maitalon ponuku, ktorá sa neodmieta.