• krvácanie

    Dobrý deň,

    Mám vlastne viac problémov v jednom....Beriem antikoncepciu Mercilon a 3 dni pred dobratím tabletiek z blistra som začala krvácať (to bol utorok). Doteraz som krvácala, ale len tak sporadicky, pol dňa nič, potom opať slabé krvácanie atď. Aj sme sa počas týchto dní s priateľom milovali a všetko bolo v poriadku. Včera, keď už som si myslela, že mi krvácanie skončí (veď by sa už aj patrilo:D), a milovali sme sa, tak som začala počas sexu krvácať, intenzívnejšie ako predtým. Bolesť som ale nepociťovala žiadnu. Môže to značiť nejaký problém? Ak Vám táto informácia pomôže, tak som bola pred niečo vyše mesiacom na preventívnej prehliadke, aj ultrazvuk bol robený a všetko bolo v norme.

    ďakujem pekne za zodpovedanie otázky

    Dobrý deň,
    ak antikoncepciu beriete menej ako 3 mesiace, tak je to normálne, telo si zvyká na novú hladinu hormónov.
    Ak krvácate po styku dlhšiu dobu, určite je potrebné dokladné vyšetrenie.