• Pharmatex PO

    Dobry den. Skutocne sa ospravedlnujem za to, ze podobnych problemov je tu vela a urcite to mnohych z vas nebaví cítat. Avsak potrebujem radu, podporu alebo názor. Po tom ako ma priatelka uspokojila a ja som sa poutieral, vnikol som jej do "spinavými" prstami do posvy (asi minútu potom ako som sa utieral) a ruky som si neumyl. Boli suché, ale urcite zo servítky na moje prsty čosi preniklo, pretoze bola vhlká. Zbadal som sa hned po druhom zasunutí prstov do jej posvy, ze som si neumyl ruky, tak som okamzite vybral tabletu (čipok) pharmatexu a zasunul som jej ju do pošvy. Je mozne aby bola partnerka tehotná?? Pharmatex som aplikoval asi 60 sekund od moznej kontaminacie.Viem ze phx sa pouziva pred, ale neplanovali sme pohlavny styk, pouzil som ho na znizenie pravdepodobnosti mojej chyby :(

    Dobrý deň,
    myslím, že riziko tehotnosti je minimálne, na prstoch Vám ostali zanedbateľné množstvá ejakulátu, ktoré spoľahlivo zničil Pharmatex.
    Poradím Vám, pošlite priateľku ku gynekológovi, nech si dá napísať antikoncepciu, ktorú jej budete ako správny gentleman kupovať.