• meškanie menzesu

    Dobry den, potrebujem radu ohadom meskania menzesu. Uzivam tebletky Triquilar uz rok a zatial sa mi nestalo ze by mi menzes meskal alebo vynechal. Menzes dostavam piaty den po uziti poslednej tabletky a teraz sa nedostavil. Tabletky uzivam v pravidelnom case ziadnu som nezabudla uzit, neberem ani ziadne ine lieky a nemala som ani nevolnosti pri ktorych tabletka neucinkuje. Samozrejme pocas uzivania som mala pohlavny styk. Stava sa to niekedy alebo sa mam vazne obavat ze by som mohla byt tehotna? Dakujem

    Dobrý deň,
    pri dlhodobom užívaní tabletiek sa občas stane, že sliznica maternice sa zmenší natoľko, že nedojde k menštruácii. Pokračujte v užívaní a pre istotu si spravte tehotenský test.