• Pauza

    Dobrý deň, dnes je 4 deň mojej pauzy a krvácanie z vysadenia stále neprišlo začínam byť v strese. Tabletky (Softine) som brala každý deň 19:00 no bohužiaľ vždy s Max.2 hodinovým omeškaním kôli práci. Niekedy som si dala aj mliečne výrobky, čokoládu hneď po tabletke. Myslíte že by to malo byť v poriadku?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    je to normálne, pri antikoncepcii dokonca môžete úplne nemenštruovať, nemusíte to vôbec riešiť, stačí si nasadiť 7. deň ďalšie balenie ako obvykle.