• lindynette 20

    Mala by som otazku mam 26 rokov dve deti.Antikoncepciu uzivam prvy krat.Doktorka mi predpisala lindynette 20 .Hned po zacati uzivania som zacala pocitovat palenie a svrbenie.Kedze doktorka prave neordinovala v lekarni som si kupila vaginalne cipky.Do 7 dni problemi ustupili.Moj problem je ze asi od 10tabletky pocitujem bolest laveho vajecnika niekedy len taku tupu no chvilami az krcovitu.Este mam 6 tabletiek.Moj druhy problem je,ze velmi ma prekvapila suchost v posve.Pohlavny styk je mozny len s lubrikacnym gelom.Mam s tym problem aj pri byciklovani hned ma pali spodok.Chcem sa spytat ci mam este vyskusat dalsie balenie ci si telo zvykne alebo koli bolesti vajecnika radsej zmenit.Moja druha otazka znie ci vsetky tabletky sposobuju tu suchost v posve.

    Dobrý deň,
    predpokladám, že výtok a bolesti nesúvisia s antikoncepciou. Suchosť pošvy može byť dosledkom lindinette, vhodná je pre Vás asi antikoncepcia s vyššou hladinou estrogénov.