• otazka

    Dobry den, aka je najvhodnejsia antikoncepcia po porode, poradte mi nazov, uz nedojcim, nechcem ani velmi pribrat. Pred tehot. som uzivala Belara, ale nerobila mi moc dobre. Potrebovala by som nieco, od coho sa nepribera. dakujem

    Dobrý deň,
    priberá sa z jedla. Antikoncepcia zadržuje vodu v tele a preto žena naberie 2 kg. Ak Vám Belara nesadla, nie je problém napísať čokoľvek iné, nemusí ísť o tablety, existujú aj náplaste a vaginálny krúžok s hormónami.