• zmena liekov

    Dobry den,

    chcela by som poradit. Zijem v UK uz 2 roky a kupujem si antikoncepciu JANINE zo slovenska. Su s tym urcite komplikacie, cize musim prehovarat lekarnikov aby mi ich predali bez receptu lebo v UK sa nedaju kupit a velmi mi vyhovovali.

    Tu je zadarmo antikonc.tabletky,tak som sa rozhodla po 5rokoch zmenit znacku lieku na CILEST ktore mi tu gynekolog predpisal na recept. Lekar mi povedal, ze su velmi podobne mojim liekom tak som ich zacala uzivat prvy mesiac ale nastali u mna dost velke zmeny a chcem sa poradit ci mam pokracovat v ich uzivani alebo nie. Zacali ma boliet prsia dost intenzivne a aj sa mi trocha zvacsili, krvacanie mam silnejsie, a zda sa mi ze som aj trosku pribrala..no proste neviem.. S predchadzajucimi liekmi som nemala absolutne ziadne problemy tak neviem ci tie zmeny nastali len v prvy mesiac uzivania
    alebo to bude pokracovat kazdy mesiac. Ale podla zlozenia hormonov tie lieky niesu az take rovnake. Vedeli by ste mi poradit?
    Este jedna drobnost, mavala som problemy s akne a odkey som uzivala Jeanine moja plet je perfektna.. a ozda sa mi ze som sa vyhadzala o trosku viac ako normalne po Cilest..
    Ak by ste mi vedeli poradit, bola by som velmi rada. Dakujem

    Dobrý deň,
    cilest je dobrý, ale naozaj má trochu iné zloženie ako Jeanine. Predpokladám však, že sa Váš stav postupne upraví, a budete aj s Cilestom spokojná. Cilest je dobrý aj na pleť.