• menštruácia

    Dobrý den pan doktor,mám jednu otázočku.pred 2mesiacmi som podstúpila interupciu a po mesiaci po nej som mala pohlavný styk.chcela som byt opatrná a tak som užila pre istotu tabletku esccapele.po tabletke som dostala do 5dni menštruáciu a hned v prvý deň som som si zobrala antikoncepciu novynete.to by bolo všetko v poriadku ale začala som znova po 6 dňoch krvácať a tak neviem či som teraz chránená.lebo si myslim že toto je ta menštruácia pri ktorej som mala užiť prvú tabletku.lebo to krvácanie predtým bolo len 3 dni aj to len špinenie a to sa dostavilo vlastne kvoli tej tabletke esccapele.dakujem a dúfam že ste mojej otázke porozumeli.

    Dobrý deň,
    rozumiem otázke, vhodné je sa prvý mesiac ešte chrániť a doužívať novinette. Potom možete začať nové balenie a budete na 100% chránená.