• Cerazette

    dobry večer.brala som antikoncepciu cerazette kedže som kojila.Syna už od jedneho roka nekojim čiže nejake tri tyždne.Moj gynekolog mi aj tak predpisal antik.cerazette aj po upozorneni že už nekojim,Z tymi tabletamy som bola spokojna nerobily mi žiadne ťažkosti-prave naopak som pri ich brani schudla 17 kil.chcela by som vedieť Váš nazor či je to bezpečne tieto tablety najdalej uživať.Určite by som nechcela ostať po 4 krat tehotna.Ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    sú bezpečné ale menej ako kombinovaná klasická antikoncepcia. Okrem toho možete pri nich nepravideľne krvácať. Ak však Vám to bude vyhovovať a krvácanie sa nedostaví, možete v nich pokračovať.