• Vysadenie antikoncepcie

    , Autor: Adriana20

    Zdravím, mám otázku ohladom vysadenia HK konkrétne dezirett nakoľko plne kojím 3 mes. syna ,brala som ju 2 mesiace ale odkedy som ju začala brať mi velmi začali padať vlasy, sestrička u môjho gynekológa mi povedala že mam dobrať do konca blistra a potom uvidím ale povedala že začnem krvácať, antikoncepciu neberiem už 3tí deň a menštruaciu ani žiadny výtok zatiaľ nemám, neviem či je to dobré či zlé mam obavy. Mám navštíviť radšej svojho gyn. alebo mám čakať?

    Dobrý deň,
    vlasu určite nepadajú z antiknocepcie, v šestonedelí je to veľmi časté, pretože počas tehotnosti vlasy vypadávajú výrazne menej, a po pôrode sa to zhorší.
    Pri dojčení nemusíte ani po vysadení tabliet krvácať, je to normálne.