Môj chlap si našiel inú. Lebo som pribrala.

-darinka- | 15. Oct 2018
Môj chlap si našiel inú. Lebo som pribrala.

Je mi nanič z chlapov, ktorí odkopnú svoje ženy po tom, ako im porodia deti a vymenia ich za mladšie. "Už mi nestačíš", povedal mi ten môj.

Neviem, ako vám ženy, ale mňa moje tri  tehotenstvá poznačili na tele viac, ako som dúfala. Prsia sa mi po troch deťoch vyťahali a zmenšili, boky rozšírili do rozmeru nad 110 a trápi ma aj celulitída a kŕčové žily. Chodím aj cvičiť, aj si dávam pozor na to, čo zjem, ale vek neoklameš, menopauza na ceste a ja pred zrútením.

Manžel mi to povedal rovno do očí: "Už ma nepriťahuješ"

Bolo to tiež takto pred dušičkami, preto sa mi vrátili spomienky a chcela som sa o ne s vami podeliť. Aby sa aj iné zúfalé ženy, ktorým sa ich milovaný chlap zrazu zmenil pred očami na netvora bez srdca, nerúcali. Že ono to je na niečo dobré.

Vrátim sa k tomu dňu, keď mi môj muž oznámil, že sa od nás sťahuje, lebo ku  mne už nič necíti. Buch, prásk, a máš to tu! Najprv som to zobrala tak, že si robí divnú srandu, potom som sa bála, či nie je chorý a nechce, aby sme sa s ním trápili a až potom, mne hlupani došlo, že on to myslí vážne. A má na to naozaj prozaický dôvod. Milenku. Lebo vraj som mu prestala stačiť.

Pribrala si, moja, ja idem ďalej....

Môj chlap začal citovať nejakú našu celebritu, ktorá, ako to už býva po veľkej sláve, nechala svoju rodinu a zobrala si mladšiu, lebo stará mu „už nestačila“ a „ich cesty sa proste rozišli“. Vypadlo z neho, že som ho prestala priťahovať, lebo emmm, že sa o seba nestarám a pribrala som a mala by som začať behať, lebo že zostanem sama.

Pozerám na neho, či to myslí vážne a on myslel. Zabalil si pár vecí a išiel že deťom to vysvetlí a Ivan(najstarší syn) to vraj vie už dávnejšie. Dýka do chrbta.

Stalo sa tak, ako vám píšem. Môj chlap proste zahodil 19 rokov za hlavu, lebo som tučko, nesexy a zmamičkovela som. Prepáčte mi za výraz, ženy, ale do debilov som mu nadávala si mesiac.

Druhý mesiac  som plakala a bola zúfalá a pol roka sa spamätávala z jeho slov. Deti to zobrali v pohode. Tatino je fajn tatino. Je s nimi často aj po rozchode, pred nimi hovorí o mne pekne a vysvetľuje, že sa zamiloval, ale že ich miluje aj tak najviac. Zbila by som ho. Na nenávisť som zostala sama a nemala spojencov. Ja viem, je to super, najlepšie, čo sa mohlo stať, aby nemali traumu z rozchodu, ale akosi som sa citila ešte viac podvedená...

Moje milé ženy, chlapi vedia byť svine

Je to už rok a ak čakáte teraz super záver, že ako som schudla a našla si iného, alebo sa vrátil s prosíkom, alebo niečo....nič  z toho sa nestalo. Proste žijem ďalej bez chlapa, ktorý ma nechal kvôli mladšej. Nemám ani pocit, že na rozchod treba dvoch. Proste sa chlap zamiloval do mladšej a krajšej a ja, jeho žena, ktorá mu dala tri deti, som mu už nestačila.

Čo na to povedať? Zamávalo to s mojim sebavedomím a fakt neviem, či niekomu ešte „stačiť“ budem.  V každom prípade som po roku získala nadhľad. Lebo, ako sa dozvedám, sa toto stáva často a vraj je to normálne, pre mužov v prechode.

Pre mňa sú tieto kecy nanič. Nazvem to tak, ako to je. Chlapi vedia byť riadne svine!

-darinka-

Chceme počuť aj Váš príbeh. Napíšte nám o svojom živote, o jeho radostiach i trápeniach, podeľte sa s ostatnými mamičkami a môžno si pomôžete navzájom. 
Píšte nám na adresu: 
story@orbisin.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: