Mamina láska nemá hranice: 61 ročná žena porodila svoje vnúča

Mamina láska nemá hranice: 61 ročná žena porodila svoje vnúča
2.4.2019 v kategórii Mama, autor MK, foto: Ariel Panowicz Photography

Mama urobí pre svoje deti čokoľvek. Aj ťažko uveriteľné veci. Táto mama porodila svojmu synovi dieťa a sebe vnúča.

Malé dievčatko, ktorá sa narodilo 25. marca, je dieťa, ktoré nevzniklo len z lásky dvoch ľudí. Na jej narodení sa podieľala celá rodina. Môžete sa na to dívať, ako na kontroverzný a zvláštny príbeh. Pre nás je to príbeh maminej lásky. 

Dievčatko vynosila a porodila jeho babička

Uma bola vynosená a porodená vlastnou babičkou.  Cecile bola náhradnou matkou pre svojho syna, Matthewa  a jeho manžela Elliota. Neuveriteľné, šokujúce? V tomto príbehu je ochota a láska.  61-ročná žena mala bezproblémové tehotenstvo a dievčatko sa narodilo zdravé. 

"Je úžasné vidieť, koľko lásky a podpory svet ukázal tejto jedinečnej rodine a ako sa cítia prostredníctvom fotografií. Ľudia preukázali toľko uznania za niečo, čo je tak odlišné, ako to, čo spoločnosť chápe ako "normálnu rodinu", vyjadril sa fotograf, ktorý príbeh tejto jedinečnej udalosti zvečnil. 

Tejto žene zložili poklonu najmä matky

"Neexistuje asi nič na svete, čo matka neurobí a neobetuje pre svoje dieťa" napísali o tejto žene na sociálnej sieti.  "Uma bude obklopená a vychovávaná v láske, počnúc jej otcami" dodávajú komentujúci.

„Keď Uma konečne vstúpila do sveta, miestnosť bola naplnená takou obrovskou láskou, že ste cítili, akoby vibrovala zo stien, “ spomína na túto udalosť fotograf. "Všetci boli v slzách. Pohľad, ktorý Cele videla na  synovi a zaťovi, keď prvýkrát videli svoje dievčatko, bol tak šťastný a odovzdaný. Matka je neskutočne milujúca bytosť", dodáva.

Malá dievčatko "porodila" celá rodina 

Tehotenstvo a pôrod boli skutočne prácou lásky pre všetkých zúčastnených - darcovské vajíčko dokonca poskytla zaťova sestra , Lea.

Aj toto je život. Aj toto sú neuveriteľné narodenia nového života.
Aj takúto podobu má mamina láska.
Bez ohľadu, ako sa na to kto díva.

Zdroj: cafemom.com 

Fotogaléria