Nádherné fotografie: MAMA porodila šieste dieťa za asistencie piatich dcér

Marika Koscelníková | 12. Mar 2019
Nádherné fotografie: MAMA porodila šieste dieťa za asistencie piatich dcér
foto: Cafemom

"Nikdy som nechcela veľkú rodinu, ale každé dieťa nám prinieslo toľko radosti", hovorí Casey. Pôrod šiestej dcéry bol zážitkom pre celú rodinu. Pozrite si silné fotografie úžasných malých žien.

Pôrod šiestej dcérky bol výnimočný

"Rodila som doma, pri svojej rodine, pri svojich dcérach, ktoré boli skvelé. Pôrodná asistentka prišla o 8.00 ráno a malá Telluhah sa narodila o päť hodín neskôr. Bolo to ale pohodové. Nikto vám nehovorí, čo máte robiť, čo nesmiete robiť. Pohybujete sa voľne a slobodne, keď sa bábätko vypýta na svet, môžete s ním zaliezť do svojej postele a užívať si svoj pokoj a radosť intímne", hovorí mama šiestich detí Casey.  

Staršie dcéry,  Audrey 12 rokov, Ella 10 rokov, Lillian 7 rokov, Zolie 4 roky a Zuri 2 roky, boli pri pôrode. Sledovali narodenie svojej sestričky s úžasom a slzami v očiach. Neuveriteľný moment, keď na svet prichádza dieťa, prežili spolu s mamou.

mama porodila šiestu dcéru

Šiesta dcéra je požehnaním   

"Moje dievčatá sú pre mňa veľmi dôležité," hovorí Casey. "Privítali sme nového človeka do našej rodiny, tak prečo by som tam nemala mať všetkých? Sestričky sa tešili na novú babu. Vedeli sme, že čakáme ďalšie dievča a sme za to vďační. Je zdravá a úžasná, ako jej sestry. Každý sa pýta, či sme nechceli chlapca...prijali sme ďalšie dieťa a to, že je to opäť dievča, za to sme veľmi radi", hovorí dojatá matka šiestich krásnych dcér.

Pozrite si ohromujúce fotografie jej pôrodu.  

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: