ZAPOJTE SA a vyhrajte antivírusovú šatku R-shield a respirátor RespiPro

ZAPOJTE SA a vyhrajte antivírusovú šatku R-shield a respirátor RespiPro

30.11.2020

Bezpečnosť detí je pre každého rodiča na prvom mieste

Predstavte si super tenké „nite“, tisíckrát tenšie ako ľudský vlas, ktoré sú spracované do nanovláknovej membrány, tvoriacej základ ochranných prostriedkov. 

AKO FUNGUJÚ NANO OCHRANNÉ PROSTRIEDKY?

Pomocou výrobných technológií sa z nanovlákien vytvorí membrána, ktorú tvorí hustá sieť. Tá zabraňuje prieniku malých čiastočiek akými sú alergény, vírusy, smog a baktérie. Z takéhoto materiálu sa vyrábajú práve nano rúška a nano respirátory.

Tie fungujú na mechanickom princípe: sieť je taká hustá, že mechanicky zabráni prieniku mikročastíc. Bežné rúško funguje na princípe elektrostaticky nabitej filtračnej vrstve, ktorá však vplyvom vlhkosti ľudského dychu znižuje účinnosť svojej ochrany na 40 – 60%. Nano rúška problém so znižovaním účinnosti vplyvom vlhka nemajú.
Výhodou rúška z nanovlákna je aj to, že chráni pred prienikom patogénov obojsmerne. Jeho nosením nechránite iba seba, ale aj ostatných. 
R - shield

Antivírusové šatky     

Bezpečnou a tiež štýlovou alternatívou k bežným rúškam pre dospelých, teenagerov a detí už od 2,5r. sú antivírusové šatky, resp. nákrčníky, dostupné vo viacerých klasických či farebných hravých dizajnoch. Vďaka použitej technológii a dobre padnúcemu strihu, ktorého súčasťou je nosný klip a gumička na stiahnutie pre ešte lepšie priľnutie k tvári, sa účinnosť nákrčníka pohybuje od 95 do 99,90 %.

respi satka

V jesennom období chránia pred smogom a chladným počasím a s príchodom jari zase bránia prechodu peľov a alergénov. Vysoká priedušnosť a nízka váha materiálu nákrčníka vytvára pohodlie pri nosení, znižuje tak potrebu sa šatky dotýkať a tým na ňu prenášať ďalšie patogény. 

súťaž

Ku každej objednávke dostanete Praktické púzdro pre R-shield ZDARMA. Do poznámky pre predajcu uveďte kód MAMA2020 (*kód platný do 31.12.2020).

Nakupujte na shop.respilon.sk

VYHRAJTE antivírusovú šatku R-shield a respirátor RespiPro

Odpovedzte správne na súťažnú otázku: Z akého vlákna sú vyrobené šatky R-shield?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Víťazkou sa stáva Michaela Torňošová z Hnúšte. Blahoželáme!