Súťažte o praktický balíček produktov zn. SauBär od dm drogerie markt

Súťažte o praktický balíček produktov zn. SauBär od dm drogerie markt

25.1.2022

Čo môžete vyhrať?

 • SauBär čistiaci gél na ruky, 50 ml
  Čistiaci gél v hravom farebnom obale s pútkom na zavesenie je skvelým pomocníkom na cestách, výletoch alebo počas bežného dňa v škole. Spoľahlivo a v priebehu pár minút čistí a dezinfikuje ruky, a to bez použitia mydla a vody.
 • SauBär Ultra Sensitiv detská umývacia pena, 250 ml
  Umývacia pena spoľahlivo umyje ruky i pokožku dieťaťa. Extra jemné zloženie s jemnými čistiacimi substanciami a panthenolom šetrne čistí a ošetruje pokožku bez vysušovania. Vďaka jemnému zloženiu bez obsahu parfumu a farbiacich látok je ideálna na každodenné použitie.
 • SauBär detské vlhčené utierky, 20 ks
  Detské vlhčené čistiace utierky so sladkou jahodovou vôňou sú vhodné na každodenné čistenie tváre a rúk doma či na cestách. Jemná receptúra s obsahom provitamínu B5 je obzvlášť šetrná k pokožke. Pokožka je hydratovaná a chránená pred vysušením.
 • SauBär detská umývacia pena, 250 ml
  Umývacia pena s ovocnou vôňou spoľahlivo umyje ruky i tvár dieťaťa. Extra jemná a krémovo ľahká textúra ošetruje pokožku, zatiaľ čo prírodné účinné látky zachovávajú jej hydratáciu.
 • SauBär farby do kúpeľa, 45 g
  Farebná zábava pre malé morské panny a pirátov! Šumivé farby do kúpeľa zaistia pri kúpaní farebnú zábavu bez akýchkoľvek škvŕn na pokožke alebo vani. Jemné zloženie je obzvlášť šetrné k pokožke a prispôsobené potrebám jemnej detskej pokožky.
 • SauBär Yakari jemné tekuté mydlo na ruky, 250 ml
  Jemné tekuté mydlo na ruky so zvlhčujúcimi ošetrujúcimi lipidmi na prírodnej báze poskytuje dôkladné a šetrné čistenie rúk. Vďaka jemnej receptúre chráni pokožku pred vysušením. Obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu vrátane vody.
 • SauBär soľ do kúpeľa, 60 g
  Soľ do kúpeľa s vôňou vanilky a levandule pripraví vaše dieťa na spánok a pomôže mu upokojiť sa po vzrušujúcom dni. Jemné zloženie je obzvlášť dobre znášanlivé s detskou pokožkou.
 • SauBär sprchovací gél 2v1 s vôňou tropického ovocia, 250 ml
  Sprchovací gél a šampón s vôňou tropického ovocia šetrne čistí detskú pokožku a vlasy. Jemná receptúra je obohatená o špeciálnu ošetrujúcu zložku, ktorá na pokožke zanecháva ochrannú vrstvu. Provitamín B zabezpečí vláskom jemnosť, objem a prirodzený lesk.
 • SauBär Yakari šampón pre lesk vlasov a balzam na vlasy 2v1, 250 ml
  Šampón a balzam na vlasy s ošetrujúcimi mastnými lipidmi na prírodnej báze vlasy čistí a pokožku hlavy chráni pred vysušením. Obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu vrátane vody. 

Súťažná otázka:

Pre koho sú určené produkty zn. SauBär?

Odpovedzte sa súťažnú otázku a my zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú praktický balíček produktov zn. SauBär v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme: Veronika R. Sekule, Michaela J. Žilina, Nina P. Prievidza