Spievaj 2

SÚŤAŽ: Konečne si s deťmi môžete užiť kino, vyhrajte lístky na Spievaj 2!

19.1.2022

Pokračovanie hudbou nabitého animáku Spievaj prichádza do slovenských kín po mesačnom odklade spôsobenom koronavírusovou pandémiou. Najmä malí, ale aj veľkí diváci si tak od 27. januára budú môcť nielen vychutnať krásny príbeh, ale aj vypočuť vynikajúce rockové a popové hity.

SPIEVAJ 2 

Veľké sny a ešte väčšie hudobné hity. To je svet Bustera Moona, odvážneho koaláka, ktorý sa odhodlal usporiadať najväčšiu talentovú show. Aj napriek tomu, že Buster musel zdolávať prekážky, ktoré by porazili aj slona, v prvej časti animovanej komédie Spievaj sa mu to podarilo. A pretože s jedlom rastie chuť, čakajú v pokračovaní na Bustera a jeho partičku spevákov oveľa väčšie výzvy.

Pozrite si trailer rozprávky TU

Kto chce povedať, že v šoubiznise skutočne prerazil, musí mať vlastné vystúpenie v Redshore City hlavnom meste zábavy. Avšak tam to má pevne pod kontrolou neľútostný vlk Jimmy Crystal a bez jeho súhlasu nemôžete v meste otvoriť pusu, a už vôbec nie si zaspievať. 

Koalák Buster Moon je aj napriek hviezdnemu obsadeniu svojho tímu - dikobrazica-rockerka Ash, plachá slonica Meena, citlivý gorilák Johnny či neposedné prasiatko Gunter - presvedčený, že to na postup do užšieho výberu nebude stačiť a že konkurz u Jimmyho Crystala skončí fiaskom. 

A tak Busterovi neostáva nič iné, len zariskovať. Preto znudenému Crystalovi sľúbi, že pokiaľ mu dovolí v “jeho” meste predstaviť svoju show tak do nej obsadí najväčšiu žijúcu hudobnú legendu, leva Claya Callowaya. Problémom však je, že Calloway  žije dlho v ústraní, zásadne nevystupuje a asi posledný, kto by ho na to prehovoril, je otravný koalák…

Spievaj 2

Súťaž o lístky do kina + balíček krásnych cien

S mamaaja.sk majú teraz až traja z vás možnosť vyhrať balíček s 2 lístkami na tento skvelý animovaný film a filmovými predmetmi - mikinou, peračníkom a nálepkami.

Spievaj 2

Súťažná otázka:

Dokončite citát z rozprávky: Teraz to chce len …..

Odpoveď nájdete v traileri.

Súťaž sa končí 25.1.2022

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme!
Hana T. Žiar nad Hronom, Zuzana Č. Ladomerská Vieska, Ingrid B. Trnava