Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dobru den

    , Autor: lubkaa

    Mam 27 mesacnu dcerku, chcela by som sa opytat na pitny rezim z dovodu ze si Muslim ze az prilis vela vody vypije a to nie len cez den ale I v noci.
    Za 24hodin vypije cca 4litre a na to ze tolko vela vipije nechodi tak casto cikat.v noci sa budi a hned hlada flasku mozno to MA Len zvik bohvie ale som skusala ze AK potrebujes Len tu flasku zo zviku a vodu tak som jej dala iba trosicku vody ale KDE zacala nervacit a musela som jej dat normalne plnu flasku a to za kazdym musim mat v spalni pripravenu vodu a vlastnej az teraz ked si nosim dvojlitrovu flasu vody do spalne som si uvedomila ze to je prilis vela kolko vypije za noc ta flasa sa vypije za celu noc.prosim vas mozete mi povedat, poradit je to normalne je to zvik?? Alebo co mam robit. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Musíte navštíviť vášho lekára a poradiť sa s ním. A to čo najskôr. Existuje aj otrava vodu! Naozaj treba hned zajtre problém riešiť.