Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Termin ockovania

    , Autor: katrinka01

    Dobry den pani doktorka, chcela by som sa opytat na vas nazor. Dcera sa narodila 9.4.2021 (38.tt) a dostala termin ockovania 1.7.2021. V tento den bude ockovana aj proti rotavirusom. Nie je stanoveny datum trochu skoro? Mam z toho trochu obavy, pretoze starsia dcera mala horucku po ockovani az na 3.den a potom 2 tyzdne vobec neblabotala, bola apaticka. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Každé dieťa reaguje na očkovaie inak.
    Termín očkovania je vzhľadom na dátum narodenia úplne v poriadku, je to v treťom mesiaci veku.