• Vysetrenie

    Dobrý večer.mam otázku keď bol styk 21.9, test som ešte nerobila.kedy môžem najskôr ísť ku gyn na ultrazvuk? Aby potvrdila alebo vyvrátila tehotenstvo.dakujem.

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Na USG má zmysel ísť v decembri, kedy by už malo byť na USG vidieť zmeny, prípadne aj vitalitu plodu. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.