• Krvácanie po vyšetrenie

    Dobrý deň som v 38+5tt včera mi vyberali pesar keďže tam bol dosť usadený tak s tým mali problém ho vybrat. Keď ho vybrali doktorka ma upozornila že budem krvácať je normálne ak krvacam ešte stále na druhý deň ? Nie veľmi skôr to je také špinenie alebo mám ísť na kontrolu

    Dobrý deň, ak sa nejedná o silné krvácanie, špinenie po vybratí pesaru, rovnako tak aj po vaginálnom vyšetrení sa môže vyskytovať v deň vyšetrenia, ako aj deň po vyšetrení. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.