• železo

    dobry den,

    nadviazem na predchadzajucu otazku ohladom zeleza Maltofer, je teda lepsi pripravok (siberal forte) ja sa do zlozenia nevyznam len som videla ze v pripade Maltofer je latka ktora je na nete v clankovh diskutovana.

    ale viem ze ten Maltofer berie kopu tehotnych zien asi viac ako siberal forte.

    ja sa sama ako laik neviem rozhodnut co je a bude lepsie. co by ste vy predpisali pacientke maltofer?

    A v pripade toho progestenalle je mozno ho teda uzivat aj takto preventivne?

    vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, Maltofer môžete užívať, je lacnejších pretože je na predpis. Sideral Forte je voľnopredajný, takže Vás to výjde drahšie. Oba preparáty sú však vhodné v tehotenstve. Progestanelle môžete užívať podľa odporúčaní do 34. týždňa tehotenstva.