• Zle otočenie

    Ešte sa chcem spýtať pán doktor dnes som sa v posteli točila na ľavý bok bola som na pravom a nejako som otočila len vrch tela v polospánku a strašne ma zabolel bok lebo polka tela sa otočila a spodna ostala na pravom boku. Bola som dosť vykrutena aj to dosť bolelo no hneď som sa napravila chcem sa spýtať som 17+3 tt či to môže bábätku dáko uškodiť alebo sa nemusím obávať.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Plodu ste neublížili, jw dobre chránený v maternici.