• Veľa sladkostí

    , Autor: Florencia 5

    Pán doktor dnes sme boli na oslave a zjedla som neskutočne veľa sladkého a nezdravého chcem sa spýtať že či to môže nejako bábätku ublížiť vždy sa snažím jesť vyvážene ale dnes som to prehnala so sladkosťami tak sa chcem spýtať ze či sa môže stať niečo bábätku už si budem dávať pozor len ma zaujíma či sa môže niečo stať. Ďakujem

    Dobrý deň, občasná konzumácia sladkého, či kalorickejšieho jedla nemá na tehotenstvo vplyv. Ak nemáte tehotenskú cukrovku a nemáte nariadené dodržiavanie racionálnej diéty, nemusíte sa obávať.