• Vitamín C

    , Autor: som

    Dobrý deň,

    počas zimy som preventívne uživila vitamín C (celaskon) 1 tbl denne 250mg (užila som asi pól balenie cca 50 tbl). Teraz čítam že odporúčaná dávka v tehu je len 120mg. Multi preparáty pre tehotné neužívam. Prosím je tato dávka Ok, nemohla uškodiť? Som 29tt.

    Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, neužívali ste extrémne dávky vitamínu C. Na tehotenstvo to negatívny vplyv mať nebude.