• Krv z nosa

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý deň pán doktor dnes mi tiekla krv z nosa dala som si jednu tabletku ascorutin. Som 10 tt je to v poriadku? Môžem užívať ascorutin bezpečne?

    Dobrý deň, Ascorutin môžete užívať aj 3x1 tabletku denne. Počas tehotenstva, najmä v I. trimestri, ho používame pomerne často. Nemusíte sa obávať. Odsledujte si to.