• Pocit ťažkých noh

    Dobrý deň, som v 6tt a začala som mať pocit ťažkých nôh, dosť výrazne ma bolia lýtka a zadná časť stehien, môže sa to objaviť už takto skoro? Mam zakupene kompresné podkolienky, ako často ich môžem nosiť? Ako si môžem ešte uľaviť? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, môže sa jednať aj o nedostatok horčíka. Takto je však ťažké sa k tomu vyjadriť. Skúsiť môžete okrem užívania tehotenských vitamínov aj užívanie magnézia. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, či máte problémy so žilami, či ste po nejakej trombóze, či tromboflebitíde, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.