• Kozmetika v tehotenstve

    , Autor: laura207

    Dobry den pan Dr, mam otazku, je potrebne sa nejakej konkretnej zlozky v kozmetike vyhybat pocas tehotenstva? (myslim hlavne kozmet.produkty na tvar) alebo nieje ziadne obmedzenie a mozem pouzivat vsetko ako doteraz?

    Dakujem.

    Dobrý deň, je to skôr otázka pre kozmetičku, v súčasnosti bežne dostupné a denne používané kozmetické prípravky sa môžu používať aj počas tehotenstva.