• Silne prelaknutie

    , Autor: eminky

    Dobry vecer, som v 12tt a dnes na prechadzke na mna vybehol asi od susedov vacsi pes, nikde v okoli nikto nebol, strasne som sa zlakla, kedze pes agresivne stekal a zacal okolo mna kruzit…ani neviem ako som dosla domov, v soku, az mi zacalo brniet v prstoch. Snazila som sa upokojit, uz som v pohode. Myslite, ze taketo situacie maju vplyv na tehotenstvo? Nechcem prehanat ani sa velmi sledovat, no po par neuspesnych tehotenstvach uz sa clovek boji … Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, aj keď Vás chápem, v tomto týždni tehotenstva je zárodok dobre chránený v maternici, takže to na neho nemalo vplyv. Ani jednorázové preľaknutie nespôsobí potrat. Nemusíte sa obávať. Odsledujte si to.