• Plod

    , Autor: LilianQa

    Dobrý deň prajem chcela by som sa opýtať posledný menzes som mala 6.12.2022 cyklus cca 30
    8.1 som si robila test a vyšli pozitívne
    17.1.2023 som bola u gynekológa no plod ešte nevidel ale hodnota hcg je 19350. Dnes 6.2 som bola na ďalšej kontrole plod síce už bolo vidno ale videl tam ešte niečo nevedel povedať či je to ďalší plod alebo myom
    Prosím Vás neviete mi poradiť čo to môže byť keby to náhodou by bol myom môže to nejako uškodiť? Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Aj keby sa jednalo o myóm, neurobíte s tým teraz nič. Myóm nemusí mať žiadny negatívny vplyv na tehotenstvo. Záleží od typu, veľkosti, … Ak sa jedná o chcené tehotenstvo, postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.