• Progestanelle

    , Autor: Cakambabatko

    Dobrý deň, momentálne som v 35tt a užívam progestanelle 200mg 2x denne od začiatku tehotenstva.. Môj pán gynekológ to predpisuje všetkým tehotným ženám..Inak tehotenstvom som mala aj mám bezproblémové, priam ukážkové..Ako sa tento liek vysadzuje a kedy ho môžem vysadiť? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, po ukončenom 34. týždni tehotenstva nemá zmysel Progestanelle užívať. Ak nemáte žiadne ťažkosti, ani rizikové tehotenstvo, či pokročilý nález na krčku maternice, môžete ho vysadiť zo dňa na deň.