• Ultrazvuk

    , Autor: Asti

    Dobry den pan doktor. Som po jednom MA a z nasledneho tehotenstva mam zdraveho 2 rocneho chlapceka. Posledny menzes som mala 9.12. a snazili sme sa o druhe babo od cca 20.12. cykly mavam 33 az 35 dnove takze ovulacia nemusela byt na 11 den, ale pravdepodobne neskor, cize dnes 19.1. by som podla ovulacie mala byt cca 5tt alebo 5+1. Dnes som bola u dr na sono a bolo vidno iba gestacny vak, zltkovy vak zatial vidno nebolo. Som z toho trochu nervozna, dr vravela ze este je asi skoro, mam prist o 11dni. Viem ze asi stresujem, no po tom co som prezila sa bojim kazdej nezrovnalosti...podla Vasich skusenosti, moze byt este naozaj priskoro alebo uz by predsalen malo byt vidno aspon zltkovy vak? Dakujem...

    Dobrý deň, podľa opisu ste prišli na USG vyšetrenie priskoro. Ovulácia mohla byť posunutá. Tehotenstvo však môže byť úplne v poriadku, zárodok však musí vyrásť, aby ho bolo vidieť. Nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.