• Pohyby 24+1

    , Autor: Jani77

    Dobry den pan doktor, pohyby citim nejaky ten cas ale trosku mam z toho stres. Par dni dozadu akoby pohyby zosilneli, ze som videla aj vlnenie na bruchu ale posledne dva dni je akoby utlm. Citim ale velmi slabucko. Moj denny rezim je samozrejme cez sviatky trosku iny ale neviem ci toto je normalne? Moze sa to takto zo dna na den menit? Dakujem!

    Dobrý deň, samozrejme, aj plod v maternici mení svoju aktivitu, rovnako ako my. Ak boli výsledky vyšetrení a USG v poriadku, nemusíte sa obávať. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.