• Tehotenstvo

    , Autor: Kayka

    Dobrý deň... Chcela by som sa opýtať som 35tt a mam skrátený krčok na 3,50cm a chcela by som sa opýtať či môžeme praktizovať sex ešte alebo už račej čo sa týka bezpečnosti nie. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak je dĺžka krčka vyšetrená USG 35 mm, jedná sa v tomto týždni o normálny nález. Ak Vám nebol zakázaný pohlavný styk, môžete ho praktizovať bez obáv.