• Bolesť pri sexe

    , Autor: GabiKrki

    Dobrý deň pán doktor. Som v 15 tt a už druhýkrát som zaznamenanala bodaciu bolesť v pravom podbrušku pri sexe. Bolesť je len vtedy, keď je partner veľmi hlboko, ono to až tak vystreľuje a musíme polohu zrušiť. Dnes som dokonca viac nechodila a opäť ma pichalo v pravom podbrušku. Je to prosím Vás niečo vážne? Bolesť pri sexe som nikdy nemala a už vobec nie len na jednej strane. Ďakujem veľmi pekne z odpoved.

    Dobrý deň, počas tehotenstva je vhodnejšie niektoré polohy pri pohlavnom styku vylúčiť alebo obmedziť. Nemusí sa jednať o nič vážne. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.